Vyhľadávanie


Kontakt

Pavol Ortuta

+421944954077

E-mail: port.sax@gmail.com

BLOG

Dátum: 30.10.2010

Vložil: Jana

Titulok: Kucbelová

Palec Ortutoslav, pozrela som tvoje nove stranky na webe. Je to splet prekrasnych spomieok, fotografii, hudby a hlavne projekt Teba samotneho. Je to prekrasne. Gratulujem k tomuto parádnemu nápadu. Si na zaberoch vsade iny. Usmievam sa ako si mal poriadne dlhe vlasy kedysi davno, ale aj na Tvojich zaciatkoch prave z fotografii. Vsade, kde si ucnikoval a su to prekrasne spomienky, iste pre Teba najma, ale ako ponuka pre mna konktretne teraz, je to napadite, detailne a zvyraznuje to vsetko o Tvojom zivote, vnutre samotneho a ak mozem teda, tak poviem, ze mi to uplne otvorilo obraz o Tebe samotnom. SI uzasny clovek, velmi prijemny a inteligentny chlapec a v mojom meritku aj skutocny chlap na mieste so vsetkym, co chlap ma mat a co ho hlavne robi chlapom...si charakter, ci sympatickost v jednoduchosti a to dokopy dava taky prijemny pohlad na Teba Pali ako celok...som velmi rada, ze mam tu sancu poznat ta a ze si sa dostal aj Ty do mojho zivota ako kvalita a zazemie dovery a krasneho priatelstva. Palec, mas to tu krasne na web stranke! Jana alebo ako Ty povies Janča:-)